Aktualności

24-10-2017-11:04:14

Janet Jackson nie ma zakazu występu na Super Bowl

Udostępnij! Tweetnij!

NFL zaprzeczyło, jakoby Janet Jackson miała zakaz występu z Justinem Timberlakiem podczas nadchodzącego Super Bowl.

Janet Jackson fot. EMI Music Poland

Wszystko zaczęło się w 2004 roku, gdy to właśnie Janet Jackson była muzyczną gwiazdą finałowego meczu futbolu. To podczas jej show doszło do słynnej na cały świat "afery sutkowej", kiedy to występujący z nią Justin Timblerake rzekomo niechcący odsłonił pierś gwiazdy przed 90 milionami telewidzów. Wydarzenie było szeroko komentowane w mediach i doprowadziło do wprowadzenia niewielkiego opóźnienia w transmisji takich wydarzeń (by móc ocenzurować potencjalne szokujące przedsięwzięcia).

W minioną niedzielę ogłoszono, że przyszłoroczny Super Bowl uświetni Justin Timberlake. Internauci z miejsca zaczęli spekulować, że jako biały mężczyzna, wokalista został przyjęty przez NFL, tymczasem Janet Jackson ma zakaz występu podczas muzycznej ceremonii. National Football League stanowczo temu zaprzecza.

- Nie ma zakazu dla Janet Jackson - powiedział rzecznik w rozmowie z Entertainment Weekly. - Nie będziemy komentować spekulacji dotyczących potencjalnych gości. Może nie być żadnych gości.

Skandaliczny występ sprzed lat można przypomnieć sobie poniżej.Justin Timberlake zaprezentuje się publiczności 4 lutego 2018 na U.S. Bank Stadium w Minnesocie. Wcześniej mówiło się o wspólnym występie z Jayem-Z. Gwiazdor podpisał jednak kontrakt samodzielnie. Timberlakę bawił publiczność podczas sportowych rozgrywek już dwa razy. W 2001 roku wystąpił jeszcze w ramach 'N Sync u boku Aerosmith, Britney Spears, Nelly'ego i Mary J. Blige. W 2004 wokalista był gościem podczas wspomnianego koncertu Janet Jackson.

Justin Timberlake karierę zaczynał z boysbandem 'N Sync. Solo zadebiutował w 2002 roku albumem "Justified". W 2006 ukazał się znakomicie przyjęty krążek "FutureSex/LoveSounds" promowany singlami "SexyBack" czy "What Goes Around... Comes Around". W 2014 roku Amerykanin wydał płyty "The 20/20 Experience" i "The 20/20 Experience - 2 of 2". Każdy z solowych longplayów Timberlake'a pokrył się w USA przynajmniej platyną. Ostatni fabularny film z jego udziałem to czkający na premierę "Wonder Wheel" Woody'ego Allena z Kate Winslet i Juno Temple.

Przypomnijmy, że w ubiegłych latach na Super Bowl występowali Lady Gaga, Bruno Mars, Coldplay, Katy Perry, Beyoncé czy Madonna. Co roku transmisję show ogląda ponad 100 milionów widzów.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!