Aktualności

25-10-2017-11:45:12

Maria Peszek pokazuje swoją nagą Ofelię

Udostępnij! Tweetnij!

Zgodnie z zapowiedzią Maria Peszek opublikowała nowe nagranie, które przygotowała do spektaklu "Hamlet" w reżyserii jej brata, Błażeja Peszka. Do utworu "Ophelia" powstał dość obnażony teledysk.

Maria Peszek fot. Warner Music Poland

W realizacji kawałka wokalistkę wspierali Michał Fox Król i Andrzej Smolik. - Kiedy byliśmy mali bawiliśmy się w teatr i byliśmy w tym podobno świetni - opowiada wokalistka o współpracy z bratem. - Teraz trochę dorośliśmy a mój brat właśnie reżyseruje "Hamleta". Poprosił mnie o piosenkę dla Ofelii. Dzięki Błażku za to zaproszenie. Super, że po tylu latach dalej rozumiemy się bez słów i ciągle możemy odkrywać miejsca, których nie ma. "Ophelia" powstała na tym samym starym pianinie, na którym trzydzieści parę lat temu uczyliśmy się grać i które było naszą tajną skrytką na skarby.

Artystyczne wideo do numeru "Ophelia" przedstawia nagą wokalistkę w wodzie. Za realizację teledysku odpowiada EDEK. Z efektem można zapoznać się poniżej.Spektakl "Hamlet" Williama Szekspira w reżyserii Błażeja Peszka będzie można oglądać w Gorzowskim Teatrze im. Juliusza Osterwy od 10 listopada.

Maria Peszek to polska aktorka i wokalistka, której kariera muzyczna rozpoczęła się w 2005 roku od wydania debiutanckiego krążka Miasto Mania. Trzy lata później nagrała album "Maria Awaria" za który została nagrodzona Paszportem "Polityki" i Fryderykami. W październiku 2012 wydała trzeci album studyjny, "Jezus Maria Peszek". Wszystkie trzy pokryły się platyną. Najnowszy longplay, "Karabin" (2016), zdobył złoty status.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!