Aktualności

27-10-2017-16:10:12

Fifth Harmony seksowne z Pitbullem

Udostępnij! Tweetnij!

Po współpracy z Camilą Cabello, Pitbull nagrał coś z pozostałymi członkiniami Fifth Harmony. Artyści połączyli siły w gorącym, latynoskim utworze "Por Favor".

Pitbull fot. Timothy Saccenti

Numer premierowo został zaprezentowany podczas Latin American Music Awards. Teraz do sieci trafiła wersja studyjna piosenki. W utworze raper opowiada o podrywaniu dziewczyny. Wokalistki odpowiadają za zmysłowe chórki hiszpańskojęzycznego nagrania. Jak brzmi nowy potencjalny hit, można sprawdzić poniżej.

Grająca mieszankę popu i R&B formacja Fifth Harmony została stworzona w amerykańskim programie "X Factor". Kwintet zadebiutował wydawnictwem "Reflection" w 2015 roku, który na Wyspach pokrył się złotem. Drugi album, "7/27", ukazał się w maju 2016 roku. Promowały go single "All In My Head (Flex)" i "Work From Home". Trzeci imienny krążek, nagrany już przez zespół jako kwartet miał premierę w sierpniu 2017 roku. To właśnie z niego pochodzi numer "Deliver".

W grudniu 2016 roku, po ponad 4 latach współpracy, z zespołu odeszła piąta członkini, Camila Cabello. Z Pitbullem mająca kubańskie korzenie wokalistka nagrała kawałek "Hey Ma" do filmu "Szybcy i wściekli 8".

Armando Christian Pérez, jak naprawdę nazywa się pochodzący z Florydy Pitbull, w marcu wydał nową płytę "Climate Change". Na koncie ma hity "I Know You Want Me (Calle Ocho)", "Hotel Room Service", "Hey Baby (Drop It to the Floor)", "Give Me Everything", Back in Time", "Feel This Moment", "Timber" czy "Fireball".
Udostępnij! Tweetnij!