Aktualności

30-10-2017-00:26:12

Sorry Boys z miłością zapraszają na koncerty

Udostępnij! Tweetnij!

Pod wielce zachęcającym hasłem - "Amour Tour" - odbędzie się zimowo-wiosenna trasa zespołu Sorry Boys.

Sorry Boys fot. Jil La Monaca

Koncerty zaplanowano między grudniem a kwietniem. Na żywo grupa z Belą Komoszyńską na czele promować będzie ostatnią płytę "Roma", ale w repertuarze będzie też miejsce na inne piosenki.

- To będą koncerty, na których planujemy zaskoczyć Was i samych siebie. Z piosenkami, które znacie ze wszystkich naszych płyt i utworami zupełnie premierowymi - zachęcają na Facebooku artyści. - Z mocnym uderzeniem i romantyczną akustycznością, z Piano i Forte! Amor, jak przypuszczamy będzie najbardziej romantyczną z naszych tras, bo przez ostatnich kilka miesięcy zebrało się nam na muzyczne amory i już tęsknimy za spotkaniami z Wami, za pokazaniem nowych rzeczy i powrotem do części tych starszych, których dawno Wam nie graliśmy. Sami jesteśmy podekscytowani i ciekawi tego, co na tej trasie się wydarzy.

Longplay "Roma" ukazał się w listopadzie 2016 roku. Wśród inspiracji artyści wymieniają Chopina, Ewę Demarczyk, śpiew kurpiowski czy tradycję gospel.

Oto harmonogram trasy:
8 grudnia - Poznań, Blue Note
9 grudnia - Ostrów Wlkp., OCK
10 grudnia - Wroclaw, Stary Klasztor
25 stycznia - Toruń, Lizard King
26 stycznia - Oborniki Wlkp., OOK
27 stycznia - Bydgoszcz, MCK
10 lutego - Warszawa, Palladium
23 lutego - Gdynia, Ucho
8 marca - Szczecin, K4
9 marca - Łódź, Wytwórnia
15 marca - Kraków, Forty Kleparz
08 kwietnia - Lubin, CK Muza
13 kwietnia - Wadowice WCK

Warszawski zespół Sorry Boys zadebiutował w 2010 roku albumem "Hard Working Classes". Drugi longplay, "Volcano", miał premierę w listopadzie 2013 roku i znalazł się wysoko w wielu podsumowaniach płytowych roku. Siłą ich muzyki są hipnotyzujące gitary, wyjątkowo bogate brzmienie i głos Beli Komoszyńskiej.

https://www.youtube.com/embed/0QuUIyr-_VQ
Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Sorry Boys