Aktualności

13-12-2017-01:31:20

Camo & Krooked​, Toddla T​ i Łąki Łan​ na SnowFeście w Szczyrku

Udostępnij! Tweetnij!

Do składu SnowFest Festivalu 2018​ dołączają Camo & Krooked​, DJ Zinc​, Toddla T​ wraz z MC DRS​ a także Otsochodzi​ oraz niezastąpieni Łąki Łan​. Impreza odbędzie się w dniach 9-10 lutego w Szczyrku.

Toddla T fot. Archiwum artysty

Camo & Krooked to drum'n' bassowy duet z Wiednia, który przywiezie na SnowFest materiał z najnowszego albumu "Mosaik" wydanego w czerwcu 2017 roku. Czwarte dzieło Austriaków promowały przebojowe single "If I Could" z gościnnym udziałem Joe Killingtona, "Good Times, Bad Times" i "Mandala" nagrana razem z Mefjusem. W Szczyrku zespół wystąpi w wersji live.

Toddla T wychował się w Sheffield. Tam w wieku 9 lat zafascynował się hip-hopem, a później reggae, dancehallem i housem, z którymi związał się na dłużej. Na koncie ma trzy płyty, w tym "Watch Me Dance" wydane dla Ninja Tune i "Foreign Light" z 2017 roku, na którym nawiązał szerszą współpracę z wokalistką Andreą Martin. Z każdym kolejnym wydawnictwem poszerzał spektrum swoich inspiracji czerpiąc z grime'u, UK garage, R&B czy breakbeatu.

DJ Zinc to legenda brytyjskiej elektroniki. DJ i producent obecny na scenie od wczesnych lat 90. Grał rave, drum'n' bass, trip-hop i breakbeat, a obecnie skupia się przede wszystkim na UK garage i house. Przywiązanie do gatunków nigdy nie było jego celem, w swoich setach i produkcjach od lat przeplata ze sobą pozornie niepasujące do siebie style. Na koncie ma kilkadziesiąt singli, szereg EP-ek, kompilacji, miksów a także liczne remiksy z kultową własną interpretacją hitu "Ready or Not" The Fugees czy "138 Trek", który trafił na listę UK Top 30.

Łąki Łan to kolorowa ekipa, znana z szalonych koncertów podczas których łączy soul funk, hip-hop, elektronikę i wiele innych gatunków. Grupa po raz trzeci z rzędu wystąpi na festiwalu SnowFest. W listopadzie 2016 ukazała się najnowsza płyta Łąki Łan "Syntonia", którą promowały single "Pola Ar" i "Bombaj". Album został nominowany do Nagrody Fryderyk 2017 w kategorii Album Roku - Alternatywa.

Otsochodzi to jedna z największych nadziei polskiego hip-hopu i jednocześnie jego największa zagadka. Młody raper posiada w dorobku podziemny debiut zatytułowany "7" wydany w kwietniu 2015 roku. Doceniony przez rodzimą scenę oraz wytwórnię Asfalt Records, w której to Otsochodzi wydał swój pierwszy długogrający album, pt. "Slam". Obecnie promouje kolejne wydawnictwo, płytę "Nowy Kolor". Singel o tym samym tytule promował to wydawnictwo i zyskał dużą popularność, czego dowodem jest ponad 17 milionów odtworzeń na YouTube. Na nowej płycie znalazła się czołówka sceny - Pezet, O.S.T.R., Taco Hemingway, Włodi, Pelson, czy Holak.

Wcześniej udział potwierdzili Wiley, Sub Focus, Digitalism, Dwa Sławy i Holak.

Bilety:
I pula - wyprzedana!
II pula - 140 zł Regular Tickets (karnet dwudniowy) - od 2 listopada do 31 stycznia lub do wyczerpania zapasów
III pula - 180 zł Last Call Tickets (karnet dwudniowy) - od 1 lutego do 9 lutego lub do wyczerpania zapasów

Bilety na to wydarzenie dostępne są także w salonach Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju.Udostępnij! Tweetnij!