Aktualności

18-11-2019-09:56:11

Mos Def i Metrik na SnowFescie

Udostępnij! Tweetnij!

Yasiin Bey znany lepiej jako Mos Def, Metrik wspomagany przez Dynamite MC, a także Kamp! i Łąki Łan dołączyli do składu przyszłorocznego SnowFestu. Impreza odbędzie się w dniach 28 i 29 lutego 2020 roku w Szczyrku.

Mos Def fot. Archiwum artysty

W Beskidach pojawi się jeden z ojców chrzestnych dzisiejszego hip-hopowego brzmienia, autor uznanego albumu "Black on Both Sides" - Yasiin Bey znany lepiej jako Mos Def, który 20 lat po wydaniu swojego debiutanckiego albumu wystąpi na scenie Amfiteatru w Szczyrku. Nie może także zabraknąć brzmień stricte elektronicznych, które zawsze mają bardzo ważne miejsce w programie festiwalu SnowFest. Na pewno zadowoleni będą wszyscy miłośnicy brzmień spod znaku DnB, bo do Szczyrku przyjedzie Metrik, który razem z Dynamite MC dadzą występ, jakiego Polska dawno nie widziała. I tak jak filozofią SnowFest jest stawianie na najważniejszych zagranicznych artystów, tak samo sytuacja ma się z polskimi wykonawcami. Stąd, nikogo nie powinna dziwić obecność łódzkiego trio Kamp!, a także zespołu Łąki Łan, którzy na festiwalu wystąpią już po raz piąty i zaprezentują nie tylko największe szlagiery z pierwszych krążków, ale także materiał z najnowszego albumu o wdzięcznym tytule "Raut".

Na siódma edycji festiwalu SnowFest zagrają również ogłoszeni wcześniej artyści: SIGMA, Shy Fx, Ejeca, Kraak & Smaak, a także Solar. SnowFest to ponadto zawody sportowe i bogata oferta gastronomiczna.

Bilety na Going:
Late Regular – 180 zł (od 1.11 do 30.11 lub do wyczerpania puli)
Last Xmas – 210 zł (od 1.12 do 31.12 lub do wyczerpania puli)
Last Call – 250 zł (od 1.01 do 28.02 lub do wyczerpania puli)Udostępnij! Tweetnij!