Aktualności

11-08-2020-10:50:43

Kamp! w repertuarze Molesty Ewenement

Udostępnij! Tweetnij!

W sieci pojawił się kolejny, przedostatni numer z nowej odsłony serii "Albo Inaczej". Tym razem z hiphopowym repertuarem zmierzył się zespół Kamp!, przygotowując coś dla miłośników electro.

Kamp! fot. Archiwum Zespołu

Elektroniczne trio wzięło na warsztat "Wiedziałem, że tak będzie" Molesty Ewenement. - Przygotujcie się na wypad w muzyczny świat, gdzie noc spotyka dzień, a bawiący się beztrosko imprezowicze spotykają swoich ulubionych artystów - czytamy w komunikacie prasowym. - Celebruj festiwalowy sezon, inaczej.

Płyta "Albo Inaczej 3" powstaje we współpracy Alkopoligamii z Lech Music, a efektem będzie projekt "Lech Music. Festiwale Inaczej", który - według materiałów prasowych - "między innymi jest opowieścią o waszych muzycznych przeżyciach i wspomnieniach z letnich festiwali". Wcześniej opublikowane zostały covery w wykonaniu Natalii Przybysz, Łąki Łan i Kwiatu Jabłoni.
Trzecia składanka "Albo Inaczej" ukaże się 27 sierpnia 2020 roku.

Kamp! to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskiej scenie elektronicznej. Na koncie mają trzy albumy "Kamp!" (2012), "Orneta" (2015) i "Dare" (2018).Udostępnij! Tweetnij!