Aktualności

14-02-2018-00:17:49

God Is An Astronaut w maju zagrają w Warszawie

Udostępnij! Tweetnij!

Post-rockowi czarodzieje dźwięków, czyli God Is An Astronaut, powracają na jedyny koncert do Polski. Występ odbędzie się 1 maja w warszawskiej Progresji. Jako gość specjalny pojawi się Xenon Field.

God Is An Astronaut fot. Archiwum Zespołu

Irlandzkie trio rusza wiosną w trasę, aby promować swoje kolejne wydawnictwo "Epitaph", którego premiera zapowiadana jest na 27 kwietnia nakładem wytwórni Napalm Records. Na trasie nie mogło zabraknąć polskiego przystanku, dlatego też muzycy zagrają 1 maja w warszawskiej Progresji. Każde z ich wcześniejszych wydawnictw oferowało zapierającą dech w piersiach podróż dźwiękową, ale to nadchodzące, dziewiąte wydawnictwo ma być najbardziej emocjonalną płytą, w której bracia Kinsella widzą duży postęp w brzmieniu, pozostający przy tym wiernym etosowi, który pomógł zdefiniować twórczość zespołu. Melancholijny nastrój płyty doskonale uzupełnia okładka autorstwa francuskiego artysty Fursy Teyssiera.

Gościem specjalnym trasy będzie zespół Xenon Field, który wspomagał Irlandczyków przy postprodukcji i programowaniu dźwięków na "Epitaph".

Bilety:
69 zł - PW Events
74 zł - Biletomat.pl - bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Ticketmaster Polska, Progresja
79 zł - w dniu koncertuUdostępnij! Tweetnij!