Aktualności

20-03-2018-19:19:39

The Breeders na albumie Courtney Barnett

Udostępnij! Tweetnij!

Kim Deal i Kelley Deal pojawiają się na nowym albumie Courtney Barnett "Tell Me How You Really Feel".

Courtney Barnett fot. Mia Mala McDonald

Kim Deal i Kelley Deal to idolki Courtney Barnett trudno więc się dziwić, że gdy tylko zgłosiły choć pomocy australijska wokalistka szybko się zgodziła. W efekcie wokalne popisy sióstr znanych z The Breeders można usłyszeć w kompozycjach "Nameless, Faceless" oraz "Crippling Self-Doubt and a General Lack of Confidence".

- The Breeders to moje późne odkrycie muzyczne - mówi Courtney Barnett. - Ale ta muzyka trafiła dokładnie w moje zapotrzebowanie. Tak chyba zresztą zawsze jest z muzyką, że poznajemy ją w momencie gdy jesteśmy na nią gotowi.

Krążek zatytułowany "Tell Me How You Really Feel" ukaże się 18 maja nakładem Mom+Pop/Marathon Artists/Milk! Records. Wydawnictwo promowały wcześniej rytmiczny, garażowy singel "Nameless, Faceless" oraz "I'm Not Your Mother, I'm Not Your Bitch".

Niedawno do sieci trafił klip do kompozycji "Need A Little Time". Za reżyserię teledysku, w którym widzimy Courtney Barnett opuszczająca planetę zamieszkaną przez obcych odpowiada Danny Cohen.

Oto tracklista "Tell Me How You Really Feel"
1. Hopefulessness
2. City Looks Pretty
3. Charity
4. Need a Little Time
5. Nameless, Faceless
6. I'm Not Your Mother, I'm Not Your Bitch
7. Crippling Self Doubt and a General Lack of Self-Confidence
8. Help Your Self
9. Walkin' on Eggshells
10. Sunday Roast

Australijska wokalistka i kompozytorka zadebiutowała albumem "Sometimes I Sit and Think, and Sometimes I Just Sit", który ukazał się w marcu 2015 roku. W październiku 2017 roku premierę miała jej wspólna płyta z Kurtem Vile'em, "Continental Breakfast".Udostępnij! Tweetnij!