Aktualności

20-03-2018-21:32:46

Musical "The Band" z muzyką Take That trafi do kin

Udostępnij! Tweetnij!

Gary Barlow zapewnia, że już w przyszłym roku zaczną się zdjęcia do ekranizacji musicalu "The Band".

Take That fot. Archiwum zespołu

Musical "The Band", którego autorem jest Tim Firth miał premierę w 2017 roku. Bohaterkami opowieści są nastoletnie dziewczyny mające obsesje na punkcie boysbandu. Później bohaterki pojawiają się 25 lat później gdy w końcu udaje im się spełnić marzenie by spotkać swoich idoli. Musical z piosenkami Take That spotkał się z gorącym przyjęciem na Wyspach. Boysband grający w musicalu został wyłoniony w reality show "Let It Shine".

- Zaczęliśmy rozmowy z producentami - mówi Gary Barlow. - Zdjęcia mogłyby się zacząć w przyszłym roku. Mnie oczywiście zagra Bard Pitt.

Take That zaczynali jako kwintet. Grupa zawiesiła działalność w 1996 roku, niedługo po tym jak szeregi opuścił Robbie Williams. Zespół, jako kwartet, reaktywował się w 2005 roku. Robbie Williams wrócił do kolegów w 2010 roku na dwa lata. W 2014 roku z kolegami rozstał się Jason Orange. Ostani album kapeli to "Wonderland", który miał premierę w marcu 2017 roku. To drugi longplay zespołu nagrany w trzyosobowym składzie, który tworzą Gary Barlow, Howard Donald i Mark Owen.

Wśród największych hitów Take That znajdują się "Why Can't I Wake Up with You", "Pray", "Babe", "Relight My Fire" (featuring Lulu), "Sure", "Patience", "Shine", "How Deep Is Your Love" czy "Back for Good".



Udostępnij! Tweetnij!