Aktualności

29-03-2018-10:32:01

Alison Brie tańczy u Becka

Udostępnij! Tweetnij!

Beck zaprezentował klip do najnowszego singla, "Colors". W realizacji teledysku wspomogli go Edgar Wright i Alison Brie.

Beck fot. Universal Music Polska

Edgar Wright, reżyser filmu "Baby Driver", oczywiście stanął za kamerą wideo. Alison Brie, aktorka znana z "Community", "GLOQ" czy "Mad Men", wystąpiła w obrazku. Na ekranie widzimy Becka oraz gwiazdę kina w białych strojach, tańczących pośród pomalowanych na niebiesko tancerzy. Z efektem można zapoznać się na Apple Music.

Nagranie "Colors" pochodzi z ostatniego, tak samo zatytułowanego albumu, który Beck wydał w 2017 roku. Do współpracy nad krążkiem Amerykanin zaprosił Grega Kurstina, który wcześniej czuwał na nagraniami m.in. Adele, Kelly Clarkson czy Sii.

Beck to jeden z czołowych przedstawicieli amerykańskiej alternatywy. Popularność przyniósł mu singel "Loser" (1994). Najważniejsze albumy artysty to "Odelay" i "Sea Change" - magazyn "Rolling Stone" obydwa zamieścił w rankingu najważniejszych płyt wszech czasów. W swej twórczości sięga po folk, funk, soul, hip-hop, alternatywny rock, country i psychodelię.

Alison Brie ostatnio można było podziwiać w dramacie "Czwarta władza". Kolejnym filmem Edgara Wrighta ma być "Shadows".Udostępnij! Tweetnij!