Aktualności

25-04-2018-17:23:47

Piotr Zioła nie ma skrzydeł

Udostępnij! Tweetnij!

Piotr Zioła zaprezentował teledysk do piosenki "Nie mamy skrzydeł", która trafi na składankę "Albo Inaczej 2".

Piotr Zioła fot. Zuza Krajewska

Produkcją klipu zajęła się ekipa Papaya Films, a za reżyserię odpowiada Paweł Labe. - Klip ukazuje przeplatające się sceny z życia kilku bohaterów. Ich wspomnienia mieszają się z teraźniejszością, a losy postaci, pozornie zupełnie różnych od siebie, przeplatają się, tworząc jedną, wspólną opowieść o samotności i szczęściu – komentuje reżyser

Miuosh (autor oryginału) o utworze mówi: - Wersja z "Albo Inaczej 2" przewyższyła moje oczekiwania. Po tylu latach kombinowania z tym numerem na koncertach, dostałem coś zupełnie nowego z zachowanym ładunkiem emocji z oryginału.

"Albo Inaczej 2" to druga odsłona projektu, w którym wokaliści na nowo interpretują polskie hiphopowe klasyki.

Do tej pory poznaliśmy dwa single z udziałem Fismolla i Moniki Borzym. Na płycie będzie można usłyszeć Natalię Nykiel, Rosalie. i Justynę Święs oraz Krzysztofa Zalewskiego, Mrozu i Ralpha Kaminskiego.

Premiera "Albo Inaczej 2" zapowiedziana jest na 25 maja 2018. Na drugiej części projektu, poza Piotrem Ziołą, będziemy mogli usłyszeć jeszcze Natalię Nykiel, Darię Zawiałow, Krzysztofa Zalewskiego, Mroza, Igo (Bass Astral & Igo), Ralpha Kaminskiego, Justynę Święs, Rosalie., Fismolla i Monikę Borzym.

Składanka "Albo Inaczej 2" będzie następcą pierwszego wydawnictwa z 2015 roku. Zestaw łączył rap z jazzem. Hiphopowe teksty zaśpiewali m.in. Ewa Bem, Zbigniew Wodecki czy Krystyna Prońko.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!