Aktualności

11-05-2018-12:32:00

Sylwia Grzeszczak i Liber we wspólnym singlu! Posłuchaj!

Udostępnij! Tweetnij!

Po 10 latach od premiery wspólnego albumu, Sylwia Grzeszczak i Liber ponownie połączyli muzyczne siły. Efektem jest singiel, który jest jednocześnie zapowiedzią jubileuszu Artystki, który będzie hucznie świętowany przez cały rok.

Okładka singla

Piosenka "Dobre myśli" powstała pod okiem Bogdana Kondrackiego. To odkrywcza mieszanka retro-funku, reagge i hip-hopu. Piosenka niesie mnóstwo pozytywnej energii i tytułowych "dobrych myśli", jest zmysłowa i "nasycona słońcem". Za reżyserię teledysku odpowiada Olga Czyżykiewicz.

W tym roku Sylwia Grzeszczak świętuje 10-lecie pracy artystycznej. 25 maja, podczas Polsat Sopot Hit Festival, piosenkarka zagra wyjątkowy, jubileuszowy koncert. Jesienią wyruszy w trasę koncertową "Ten", która będzie podsumowaniem jej dotychczasowej muzycznej drogi. Daty wszystkich koncertów, oraz informacje o biletach, są dostępne tutaj.

Dyskografię Sylwii zamyka wydany w 2016 roku album "Tamta dziewczyna". Album "Ona i on", jej pierwszy studyjny album i zarazem album wydany z Liberem, ukazał się w 2008 roku.źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!