Aktualności

09-08-2019-00:30:00

Sylwia Grzeszczak powraca. Posłuchaj singla!

Udostępnij! Tweetnij!

Sylwia Grzeszczak powraca z premierowym singlem. Nowy utwór to już teraz kandydat do przeboju nadchodzących miesięcy. 

Okładka singla

Piosenka nosi tytuł „Rakiety” i można jej posłuchać tutaj. To pierwsza solowa kompozycja Grzeszczak od czasu wydania ostatniej studyjnej płyty i jednocześnie utwór, który może zaskoczyć jej wiernych fanów. Z jednej strony to piosenka, której nie brakuje charakterystycznego dla Grzeszczak, wypracowanego na przestrzeni 10 lat stylu, z drugiej strony to krok w stronę popularnych dźwięków współczesnego popu. 

Premiera singla zapowiada specjalne wydawnictwo w dorobku Sylwii. Album "Best Of Live: 10Ten Tour", który ukaże się 20 września. Wydawnictwo jest zapisem występu piosenkarki w trójmiejskiej ERGO Arenie, na płycie usłyszeć można przekrój twórczości artystki w wyjątkowych wykonaniach i nowych aranżacjach.

Dyskografię Sylwii zamyka wydany w 2016 roku album "Tamta dziewczyna". W ubiegłym roku artystka świętowała 10-lecie pracy artystycznej i zagrała serię koncertów w największych obiektach koncertowych w Polsce. Album "Ona i on", jej pierwszy studyjny album i zarazem album wydany z Liberem, ukazał się w 2008 roku.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!