Aktualności

23-05-2018-12:43:00

Blue Cafe ujawniają szczegóły nowego albumu!

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół Blue Cafe ujawnił szczegóły nowego studyjnego albumu. Płyta ukaże się w sierpniu, a jej wydaniu będzie towarzyszyła specjalna, jubileuszowa trasa koncertowa.

Okładka albumu

Album zatytułowany "Double Soul" trafi do sprzedaży 24 sierpnia. Jest to zbiór dwunastu kompozycji, nagrany zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Płyta to wytrawność brzmień na najwyższym poziomie, to płyta wysmakowana, pełna pięknych melodii, wokalnych wzruszeń i aranżacji. Jak mówi zespół to "muzyka z duszą".

Kompozytor i producent Paweł Rurak-Sokal zawsze niepokorny wyznaczał sobie coraz nowsze cele muzyczne i jak sam twierdzi, jest to jego najbardziej świadoma płyta. "Double Soul" to także nowa wokalna odsłona Dominiki Gawędy, która w niezwykle dojrzały i charyzmatyczny sposób zabiera nas w piękną muzyczną podróż.

Tracklistę albumu prezentujemy poniżej, okładkę płyty obok.

1. Intro
2. Impuls
3. Między Nami
4. Niebo
5. Jak To
6. Bezpowrotnie
7. Zatrzymaj
8. Silence And Pain
9. Take It Slow
10. Talk To Me Now
11. Journey
12. Reflection

W czerwcu Blue Cafe będą jedną z gwiazd Tauron Life Festival w Oświęcimiu. Jesienią wyruszą w Polskę, aby wspólnie z fanami świętować 20-lecie istnienia. Bilety na jesienne koncerty są dostępne w sprzedaży - tutaj.źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Blue Cafe