Aktualności

10-08-2018-14:13:00

Siostry Przybysz z reedycją debiutanckiego albumu!

Udostępnij! Tweetnij!

Właśnie mija 15 lat od premiery debiutanckiego albumu Sistars. W tym roku siostry Przybysz nie tylko wyruszają we wspólną trasę koncertową, ale także wydają reedycję płyty "Siła sióstr".

Okładka albumu fot. Kayax

Album jest to nietuzinkowy, bowiem obsypany nagrodami, świetnie przyjęty przez fanów i krytyków. Muzyką otworzył drzwi do kariery. Do sprzedaży trafia zremasterowana reedycja tego kultowego krążka.

"W odpowiedzi na prośby fanów grupy Sistars, zespół i wytwórnia Kayax mają przyjemność zaprezentować reedycję albumu „Siła Sióstr”. Materiał ukaże się fizycznie na płytach CD i po raz pierwszy na winylu oraz w legalnych cyfrowych serwisach muzycznych. Reedycję albumu w wersji digitalowej wzbogaci bonusowy remiks utworu „Nie ty, nie my (SPADAJ)” przygotowany przez wrocławskiego producenta – Spisek Jednego. Płyta ukaże się 21 września, jednak już od dzisiaj album można zamawiać w przedsprzedaży na www.sklepzmuzyka.pl" - czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym.

https://www.youtube.com/embed/lfQHdOz71hI

Jesienią siostry Przybysz wyruszają we wspólną trasę koncertową. Bilety na koncerty są już w sprzedaży. Można je kupić zaglądając tutaj.


źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!