Aktualności

07-09-2018-11:14:08

Lady Gaga śpiewa dla Bradleya Coopera na parkingu

Udostępnij! Tweetnij!

Do sieci trafiły cztery krótkie klipy promujące obraz "Narodziny gwiazdy" ("A Star Is Born") z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem w rolach głównych.

Bradley Cooper i Lady Gaga fot. Warner Bros. Entertainment Polska

Obraz "A Star Is Born" jest nową wersją popularnego musicalu. Lady Gaga występuje pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, Stefani Germanotta, i wciela się w Ally, aspirującą piosenkarkę, której talent odkrywa gwiazdor country, Jackson Maine (Bradley Cooper). Para zaczyna romans i współpracę, jednak im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem.

Poniżej można obejrzeć cztery klipy. W jednym z nich widzimy Ally wymyślającą na poczekaniu piosenkę o Jacksonie.

Przygotowując się do filmu, Bradley Cooper pojawiał się na scenach wielu festiwali, w tym na Glastonbury, gdzie wystąpił przed 90-tysięczną publicznością.

W obsadzie znaleźli się również Sam Elliott, Andrew Dice Clay i Dave Chappelle.

Scenariusz napisał Eric Roth ("Monachium", "Forrest Gump"). Wcześniej nad tekstem pracowali Cooper i Will Fetters. Bradley Cooper debiutuje za kamerą.

Będzie to czwarta kinowa wersja "Narodzin gwiazdy". W oryginale z 1937 roku zagrali Janet Gaynor i Fredric March. W produkcji George'a Cukora z 1954 wystąpili Judy Garland i James Mason, a w 1976 na ekranie pojawili się Barbra Streisand oraz Kris Kristofferson.

W Polsce film trafi do kin 30 listopada, a soundtrack ukaże się 5 października.

Udostępnij! Tweetnij!