Aktualności

17-10-2018-19:30:41

Zaz na Kubie

Udostępnij! Tweetnij!

Zaz zaprezentowała nagrany na Kubie teledysk do singla "Qué vendrá".

Zaz fot. Yann Orhan

Parę tygodni temu Zaz ujawniła piosenkę "Qué vendrá" zapowiadającą jej czwartą płytę. Teraz przedstawia teledysk do najnowszego singla, który został nakręcony na Kubie i jest rezultatem pracy paryskiego teamu Hobo & Mojo. Naładowana optymizmem, zaśpiewana po hiszpańsku i francusku kompozycja, znajdzie się na albumie "Effet Miroir", który będzie mieć premierę 16 listopada 2018 roku.

- Z mojej perspektywy to utwór o tym, jak idziemy przez życie. Tytuł jest odbiciem ostatnich ośmiu lat, które spędziłam na koncertach w różnych częściach świata i przypomina mi o wszystkich spotkaniach i sytuacjach, które mi się w tym czasie przydarzyły - mówi Zaz. - "Qué vendrá" można przetłumaczyć z hiszpańskiego na "co będzie, to będzie". Tekst mówi o tym, aby brać życie, jakie jest i niczego nie żałować.

Album "Effet Miroir" stylistycznie będzie połączeniem chanson, południowoamerykańskich gitar, popu, salsy i rocka. Jego głównym przesłaniem jej nadzieja. Zaz liczy, że fani dzięki jej muzyce odnajdą i zaakceptują siebie.

Obdarzona wyjątkowym głosem, porównywana do Edith Piaf i Elli Fitzgerald, swobodnie poruszająca się między jazzem, popem, soulem i piosenką francuską Isabelle Geffroy, jak naprawdę nazywa się Zaz, jest obecnie najpopularniejszą piosenkarką we Francji i najbardziej znaną francuską piosenkarką na świecie. Od 2010 roku, kiedy premierę miał przebój "Je veux", sprzedała ponad 4 miliony albumów i wystąpiła na pięciu kontynentach.

Artystka wielokrotnie koncertowała w Polsce i za kilka miesięcy powróci do nas, aby promować zapowiedzianą na jesień czwartą płytę. Piosenkarka wystąpi 22 lutego 2019 roku na warszawskim Torwarze i dzień później w Tauron Arenie Kraków.Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Zaz