Aktualności

30-10-2018-20:56:57

Trent Reznor i Atticus Ross piszą muzykę dla Amy Adams

Udostępnij! Tweetnij!

Trent Reznor i Atticus Ross napiszą muzykę do filmu na podstawie powieści "Kobieta w oknie" ("The Woman in the Window") A.J. Finna. Obraz wyreżyseruje Joe Wright ("Pokuta").

Trent Reznor fot. Universal Music Polska

Trent Reznor i Atticus Ross są obecnie w trasie z Nine Inch Nails, ale to nie przeszkadza im podpisywać kolejnych umów z producentami filmowymi. Niedawno artyści zobowiązali się napisać muzykę do serialu "Watchmen". Teraz zdecydowali się pracować dla Joe Wrighta.

Fabuła bestsellerowej książki, która ukazała się na początku roku nawiązuje do "Okna na podwórze" Alfreda Hitchcocka. Bohaterką jest Anna Fox (Amy Adams), która straciła rodzinę, pracę i zdrowie. Kobieta siedzi cały czas w domu, gapi się w komputer i telewizor lub - co lubi najbardziej - obserwuje sąsiadów. Jej ulubionym obiektem obserwacji jest - wydaje się - doskonała rodzina Russellów. Pewnego dnia zauważa coś bardzo niepokojącego. Julianne Moore wcieli się matkę, która wraz ze swoim synem wprowadza się na przeciwko głównej bohaterki. Wyatt Russell zagra lokatora mieszkającego w kamienicy głównej bohaterki. Gary Oldman sportretuje głowę rodziny obserwowanej przez Annę Fox. W filmie zagra też Anthony Mackie.

Scenariusz napisał Tracy Letts. Joe Wright staje za kamerą. Za produkcję dla Fox 2000 odpowiadają Scott Rudin i Eli Bush.

Trent Reznor i Atticus Ross mają na koncie Oscara za muzykę do filmu "The Social Network".Udostępnij! Tweetnij!