Aktualności

31-10-2018-19:22:17

Barbra Streisand w "Carpool Karaoke" z Jamesem Cordenem

Udostępnij! Tweetnij!

Barbra Streisand będzie gwiazdą najbliższego programu Jamesa Cordena "Carpool Karaoke".

Barbra Streisand fot. Sony Music

Jak przystało na legendę Barbra Streisand wprowadza w "Carpool Karaoke" nowe porządki. Po pierwsze to ona kieruje autem a nie James Corden, a po drugie trym razem śpiewanie będzie się odbywać bez podkładu muzycznego.

We fragmencie, który można zobaczyć poniżej wokalistka i gospodarz programu wykonują piosenkę "Don't Rain On My Parade" z filmu "Zabawna dziewczyna". Za rolę w filmie Barbra Streisand dostała Oscara w 1969 roku.

Nowy album Barbry Streisand, "Walls", (36. w dorobku) ukaże się się 2 listopada.

Niedawno artystka podpisała umową z Netfliksem, na mocy której na platformę trafiły produkcje "My Name Is Barbra" (1965), "Color Me Barbra" (1966), "Barbra Streisand: A Happening in Central Park" (1968), "Barbra Streisand and Other Musical Instruments" (1973), "Barbra Streisand: The Concert" (1994) oraz "Barbra Streisand: Timeless" (2001).

Dodatkowo 76-latka przygotuje dla platformy ulepszoną wersję filmu muzycznego "Narodziny gwiazdy". Ulepszenie polega na tym, że Barbra Streisand zaśpiewa pierwszy raz akustyczną wersję piosenki "Evergreen" a dodatkowo poszerzona zostanie finałowa scena z motywami "With One More Look At You/Watch Closely Now".

W sierpniu 2016 roku ukazała się poprzednia płyta Barbry Streisand, "Encore: Movie Partners Sing Broadway". Na dużym ekranie Amerykankę można było podziwiać w 2012 roku w komedii "Mama i ja".

Udostępnij! Tweetnij!