Aktualności

10-11-2018-17:53:18

Sade śpiewa dla Violi Davis i Elizabeth Debicki

Udostępnij! Tweetnij!

Sade opublikowała piosenkę "The Big Unknown" promującą film "Wdowy".

Viola Davis i Cynthia Erivo fot. Imperial - Cinepix

Kompozycja została przygotowana specjalnie na potrzeby filmu Steve'a McQueena.

- Sade napisała piosenkę "The Big Unknown" specjalnie do ostatniej sceny w "Wdowach" - napisano w komunikacie prasowym. - Podczas serii rozmów z Sade, Steve McQueen zachęcił ją by skomponowała utwór o stracie i cierpieniu. Piosenka "The Big Unknown" wpisuje się w klimat filmu, ale zachowuje tez klasyczne cechy brzmienia Sade.

Thriller oparty jest na brytyjskimi miniserialu z 1983 roku i przedstawia losy czterech wdów po rabusiach, którzy zginęli w napadzie. Panie nie zamierzają tkwić w żałobie, tylko dokończyć skok.

W obsadzie znalazły się Viola Davis, Michelle Rodriguez, Cynthia Erivo i Elizabeth Debicki oraz Brian Tyree Henry, Daniel Kaluuya, Robert Duvall, Liam Neeson, Colin Farrell, Garret Dillahunt i Carrie Coon.

Autorką oryginału jest Lynda LaPlante. Za kamerą pełnometrażowej wersji stanął Steve McQueen, autor "Głodu", "Wstydu" oraz dramatu "Zniewolony. 12 Years a Slave". Reżyser zajął się również produkcją oraz scenariuszem, który pomógł mu napisać Gillian Flynn ("Zaginiona dziewczyna").

Premierę wyznaczono na 16 listopada 2018 roku.

Sade niedawno opublikowała nagranie "Flower of the Universe", które trafiło do filmu "Pułapka czasu" ("A Wrinkle In Time") w reżyserii Avy DuVernay.

Sade to autorka przebojów "Smooth Operator", "Your Love Is King" czy "The Sweetest Taboo". Jej ostatni regularny album to "Soldier of Love" z 2010 roku.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: sade