Aktualności

21-12-2018-22:17:55

Miley Cyrus nie chce sobola na gwiazdkę

Udostępnij! Tweetnij!

Miley Cyrus wykonała klasyczną świąteczną piosenkę "Santa Baby" poddając ją liftingowi.

Miley Cyrus fot. Sony Music

Występ Miley Cyrus w "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon" zaczął się od tego, ze artystka zapytała prowadzącego czy może zmienić tekst klasycznej piosenki. Miley Cyrus zwróciła uwagę, że utwór zaczyna się od tego, że bohaterka prosi aniołka o... futro z soboli. 

Ostatecznie Miley Cyrus nie chciała pod choinkę niczego co pojawia się w piosnce (m.in. biżuteria). Wokalistka uznała, że najlepszym prezentem dla kobiet na Gwiazdkę będzie... zniesienie nierówności w płacach pomiędzy kobietami i mężczyznami. 

Miley Cyrus w występie towarzyszył Jimmy Fallon oraz Mark Ronson, a "Santa Baby" to piosenka Earthy Kitt z 1953 roku. 

Miley Cyrus i Mark Ronson zaprezentowali niedawno wspólny singel "Nothing Breaks Like a Heart". Miley Cyrus jest jedną z najbardziej wpływowych artystek obecnej popkultury. Jej szósty album "Younger Now", który wydała w 2017 roku, ma na liczniku już 1,7 miliarda streamów. Pięć albumów Miley Cyrus trafiło na pierwsze miejsce listy najlepiej sprzedających się albumów, w tym jej nominowany do Grammy album "Bangerz", który w Stanach Zjednoczonych zdobył certyfikat platynowej płyty. Miley jest także założycielką organizacji The Happy Hippie Foundation, która walczy z niesprawiedliwością dotykającą młodych ludzi. Od jej powstania, fundacja bezpośrednio wspiera tysiące młodych osób bezdomnych oraz LGBTQ w całych Stanach Zjednoczonych.Udostępnij! Tweetnij!