Aktualności

06-02-2019-16:35:00

Avril Lavigne w duecie z Nicki Minaj?

Udostępnij! Tweetnij!

Już 15 lutego ukaże się nowy studyjny album Avril Lavigne. Wiele wskazuje na to, że na płytę "Head Above Water" trafi niespodziewany duet.

Okładka albumu

Do tej pory żadne oficjalne doniesienia dotyczące albumu nie sugerowały, że na płycie pojawi się duet, jednak zaktualizowana tracklista płyty dostępna na Amazon i iTunes podaje, że Nicki Minaj zaśpiewa z Avril piosenkę zatytułowaną "Dumb Blonde". Utwór charakteryzowany jest na najbardziej energiczną kompozycję z albumu, zarazem utwór stylem przypominający m.in. przebój "Girlfriend", który Lavigne wydała w 2007 roku.

Od początku tego tygodnia na profile Avril w mediach społecznościowych trafiają krótkie zapowiedzi poszczególnych utworów. Na razie udostępniono zajawki sześciu piosenek, można ich posłuchać tutaj.

Płytę "Head Above Water" zapowiada singiel o tym samym tytule oraz utwór "Tell Me It's Over". Dyskografię Lavigne zamyka wydany w 2013 roku album "Avril Lavigne", który promowały utwory "Here's To Never Growing Up", "Rock'N'Roll" i "Let Me Go" nagrane z Chadem Kroegerem z Nickelback.

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!