Aktualności

09-03-2019-14:37:00

Transgresja zapowiada debiutancki album. Premiera już za tydzień!

Udostępnij! Tweetnij!

Już 15 marca ukaże się debiutancki album zespołu Transgresja. Album "Brak Równowagi" zapowiada singiel "Furia", fantastycznie przyjęty przez polskich słuchaczy.

Okładka albumu

Album zawiera trzynaście utworów w języku polskim składających się na mocną (tekstowo i muzycznie) opowieść między innymi o: trwaniu, zatracaniu, kompleksach, furii, faktorii, umysłowej pętli, obietnicach bez pokrycia, ranach, zaprzeczeniach oraz o tym, ze nic nie trwa wiecznie i stanie "Braku Równowagi". Tej osobistej narracji artystów towarzyszy mocna muzyka, o wyrazistym, metalowym sznycie, z obecnymi wpływami także elektroniki i rocka. Ta dynamiczna mieszanka gwarantuje nową jakość na polskiej scenie muzycznej. Za produkcję, miks i mastering odpowiada Hertz Studio.

Płyta będzie wydana w ekskluzywnej okładce (digipack + booklet), z charakterystycznym dla zespołu kolorem fluorescencyjnym. Projektem okładki, layoutem płyty i logo zespoły zajął się Michał XAAY Loranc. Koncertomania.pl ma przyjemność być patronem medialnym tego wydawnictwa.

Promując album zespół wystąpi m.in. w roli supportu zespołu Hunter. Szczegóły nadchodzących koncertów można znaleźć tutaj.

Transgresja dała się poznać szerszej publiczności występując w talent show "Mam Talent". Zespół dotarł do półfinałów.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!