Aktualności

27-05-2019-12:41:00

Miley Cyrus zapowiada premierę EPki!

Udostępnij! Tweetnij!

Miley Cyrus jest jedną z głównych gwiazd Orange Warsaw Festival 2019. Od pewnego czasu piosenkarka zapowiada wydanie nowego materiału, a teraz ujawniła wszystkie szczegóły. Zanim do sprzedaży trafi jej nowy studyjny album fani będą mogli posłuchać EPki. Część z nowych utworów jest już w koncertowej setliście Cyrus.

Okładka albumu

EPka zatytułowana "She Is Coming" ukaże się 31 maja. Trafi na nią sześć kompozycji, w tym utwory "Cattitude" oraz "Mother's Daughter", które Miley wykonuje podczas wiosennych koncertów. Okładkę albumu prezentujemy obok, a jego tracklista wygląda tak:


1.Party Up the Street (feat. Swae Lee)

2.Cattitude (feat. RuPaul)

3.The Most

4.D.R.E.A.M. (feat. Ghostface Killah)

5.Unholy

6.Mother’s Daughter


Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu "Hannah Montana". Jej pierwszy album, "Meet Miley Cyrus" (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest "Wrecking Ball" z krążka "Bangerz" z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo "Miley Cyrus and Her Dead Petz". Jej najnowszy album to "Younger Now" z 2017 roku. Gwiazda, która jest także aktorką, ostatnio zagrała w serialu Woody'ego Allena, "Crisis in Six Scenes".źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!