Aktualności

03-06-2019-08:53:03

Syn Madonny gra Eltona Johna

Udostępnij! Tweetnij!

Zainspirowany filmem "Rocketman" David Banda, syn Madonny, zaprezentował swoją wersję kompozycji "Your Song".

Madonna fot. Warner Music Poland

Syn Madonny to nie tylko utalentowany wokalista, ale także pianista i gitarzysta. Madonna wrzuciła do sieci dwa nagrania 15-latka. Na jednym z nich David Banda prezentuje cover piosenki Eltona Johna "Your Song". Madonna wrzuciła także filmik na którym jej córka Marcy James gra Gerswina na fortepianie, a kolejna córka Ester tańczy.

W roli głównej w biografii Eltona Johna występuje Taron Egerton. Znany z "Gry o tron" Richard Madden wciela się w wieloletniego menadżera wokalisty, Johna Reida. Jamie Bell gra Berniego Taupina, autora piosenek i współpracownika Eltona Johna. Bryce Dallas Howard portretuje mamę wokalisty. W filmie pojawiają się także Eddie Register, Solomon Mousley, Jamie Bacon oraz Alison Ball.

"Rocketman" opowiada o czasach, gdy Elton John szkolił się w Royal Academy of Music, gdzie zaczął współpracę z Berniem Taupinem, który napisał słowa do takich hitów wokalisty jak "Rocket Man" oraz "Tiny Dancer".

Za reżyserię odpowiada Dexter Fletcher. Lee Hall napisał scenariusz. Matthew Vaughn wyprodukował film wspólnie z Eltonem Johnem i Davidem Furnishem.

Film "Rocketman" trafi do polskich kin 7 czerwca.