Aktualności

06-06-2019-15:31:00

Ewa Farna urodziła syna. Gratulujemy!

Udostępnij! Tweetnij!

Ewa Farna działa w show-biznesie na własnych zasadach. Podczas gdy media plotkarskie zachwycały się jej coraz szczuplejszą sylwetką, artystka śmiała się wiedząc, że nabiera ciążowych krągłości. Teraz, gdy spekulują kiedy urodzi, informuje, że już jest mamą. Na świat przyszedł jej pierwszy synek.

fot. Ewa Farna/Facebook

"Pare dni temu stalam sie mama," napisała Ewa publikując zdjęcie z synkiem. "Poprosze o respektowanie naszej prywatnosci i spokoju," dodała. Chłopczyk, syn piosenkarki i Martina Chobota, otrzymał imię Artur. Gratulujemy!

Informując opinię publiczną o ciąży Farna zaprezentowała nowy utwór. "Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być ”opublikowana“. Powstała ponad półtora roku temu jako opowieść naszej historii tylko dla uszu i oczu gości na naszym weselu. Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność," napisała wówczas.

Dyskografię Ewy zamyka wydany w 2015 roku album "Inna". Od tamtej pory piosenkarka regularnie wydaje single. Wielkim przebojem okazał się utwór "Bumerang" czy "Echo" nagrane wspólnie z Kaenem.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: ewa farna