Aktualności

11-06-2019-11:33:14

Miley Cyrus śpiewa Nine Inch Nails

Udostępnij! Tweetnij!

W sieci pojawił się piosenka "On A Roll", cover "Head Like a Hole" Nine Inch Nails, wykonany przez Miley Cyrus w serialu "Czarne lustro".

Miley Cyrus fot. Netflix

Miley Cyrus zapewniła, że opublikuje pełną wersję kompozycji "Head Like a Hole" z serialu "Czarne lustro". To czego można posłuchać w sieci to nie jest oficjalna wersja lecz klip przygotowany przez fana wokalistki.

W odcinku zatytułowanym "Rachel, Jack and Ashley Too" Miley Cyrus wcieliła się w gwiazdę popu, która jest idolką innych bohaterek. Gwiazda udzieliła też głosu robotowi, który ma przypominać filmowa gwiazdę popu.

Twórca filmu Charlie Brooker wymyślił żeby Ashley (Miley Cyrus) śpiewała popowe piosenki inspirowane twórczością Nine Inch Nails. Wśród przerobionych kompozycji znalazł się m.in kawałek "Head Like a Hole". Trent Reznor zaakceptował przeróbki po tym jak poznał scenariusz odcinka.

W filmie słychać tylko fragment utworu, ale Miley Cyrus nagrała cała kompozycję i obiecała fanom, ze wkrótce ją opublikuje.

Film jest dostępny w Netfliksie.

Miley Cyrus kilka dni temu wydała EP-kę "She is Coming".

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu "Hannah Montana". Jej pierwszy album, "Meet Miley Cyrus" (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest "Wrecking Ball" z krążka "Bangerz" z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo "Miley Cyrus and Her Dead Petz". Jej ostatni album to "Younger Now" z 2017 roku.Udostępnij! Tweetnij!