Aktualności

14-06-2019-12:24:00

Barbara Wrońska z klipem do singla "Dom z ognia i lodu"

Udostępnij! Tweetnij!

Barbara Wrońska udostępniła teledysk do singla "Dom z ognia i lodu", piosenki pochodzącej z wydanej półtora roku temu płyty "Dom z Ognia".

Barbara Wrońska fot. materiały prasowe

Premiera klipu zamyka etap promocji debiutanckiej płyty Barbary. Artystka pracuje już nad materiałem na nowy album. "Piosenka jest przejmującą historią rozstania, które bywa  dla Nas wszystkich tak samo bolesne. Niezależnie od naszego stanowiska w pracy, statusu materialnego, płci czy orientacji seksualnej. W teledysku zobaczycie emocje porzuconych i porzucających „bez filtra”," powiedziała. "Przez cały teledysk chłonę przeżycia bohaterów, by potem wyrzucić to z siebie w  dziwacznym, emocjonalnym tańcu. Jest to dla mnie podwójnie ważne, bo pierwszy raz tańczę w teledysku! AAA!!! A po drugie, nie ma w tym teledysku aktorów, tylko przeżywający tańcem znakomici tancerze! To jest dla mnie ogromnie poruszające," dodała podkreślając, że to kompozycja wyjątkowa z wielu powodów. "Brzmię tutaj zupełnie inaczej niż na reszcie utworów. Dojrzale, nisko i pewnie. To był dla mnie wielki szok, że na nagraniu został pierwszy i jedyny „take” linii wokalnej".

Album "Dom z Ognia" ukazał się w lutym 2018 roku. Na płycie znalazł się m.in. przebój "Nie czekaj". Barbara Wrońska nie jest jedna debiutantką. Polska publiczność zna ją z występów w zespołach Pustki oraz Ballady i Romanse.

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!