Aktualności

04-07-2019-13:45:54

Jeff Goldblum ogłasza drugi album

Udostępnij! Tweetnij!

Po sukcesie debiutanckiego albumu, Jeff Goldblum ogłasza premierę swojego drugiego krążka dla wytworni Decca.

Jeff Goldblum fot. Universal Music Polska

Ogłoszenie nastąpiło podczas pierwszego występu artysty na festiwalu Glastonbury, kiedy Jeff przyznał, że już od jakiegoś czasu pracuje w studio w Los Angeles nad nowym materiałem wspólnie z The Mildred Snitzer Orchestra. Płyta ukaże się jeszcze w tym roku.

- Praca nad kolejnym albumem pod okiem dobrych duchów z Decca Records dodaje mi skrzydeł - mówi Jeff Goldblum. - Niech mnie ktoś uszczypnie i powie, że to nie sen. Mam tylko nadzieję, że słuchacze doświadczą tego samego uczucia co ja, kiedy nagrywaliśmy album – niesamowitej radości.

Jeff Goldblum gra na fortepianie praktycznie przez całe życie i koncertuje ze swoim zespołem od ponad 30 lat. Jednak kluczowym momentem dla Goldbluma stał się wspólny występ z Gregorym Porterem w popularnym programie "The Graham Norton Show". Wtedy to Jeff oczarował szefów wytwórni Decca, którzy natychmiast byli gotowi podpisać z nim kontrakt płytowy. W rezultacie powstał album zatytułowany "The Capitol Studio Sessions", który wylądował na szczycie jazzowej listy najlepszych albumów w USA i Wielkiej Brytanii.

Jeff Goldblum zagrał ostatnio w filmach "Hotel Artemis" oraz "Jurassic World: Upadłe królestwo".


Udostępnij! Tweetnij!