Aktualności

08-09-2020-17:11:01

Sam Neill i Jeff Goldblum cieszą się z pracy przy "Jurassic World: Dominion" i śpiewają Tony'ego Bennetta

Udostępnij! Tweetnij!

Sam Neill i Jeff Goldblum, którzy niebawem będą współpracować na planie superprodukcji "Jurassic World: Dominion", spotkali się, by przypomnieć się fanom.

Sam Neill fot. UIP

Aktorzy znani z popularnej serii o dinozaurach, postanowili pokazać, jak dobrze się dogadują nie tylko przed kamerą, ale i przy pianinie. Sam Neill i Jeff Goldblum wykonali bowiem w duecie piosenkę "I Remember You", którą zamieścili w mediach społecznościowych. Oryginalnie utwór pochodzi z repertuaru Tony'ego Bennetta.

W filmie "Jurassic World: Dominion" zagrają Sam Neill, Laura Dern i Jeff Goldblum. Tego ostatniego można było podziwiać w poprzedniej odsłonie - "Jurassic World: Upadłe królestwo", gdzie ponownie zagrał doktora Iana Malcolma, tymczasem Sam Neill i Laura Dern zakończyli swą przygodę z dinozaurami w 2001 roku na obrazie "Park Jurajski III", w którym wcielili się odpowiednio w doktora Alana Granta i doktor Ellie Sattler. W rolach głównych powrócą Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, odpowiednio jako Owen Grady i Claire Dearing. Mamoudou Athie oraz DeWanda Wise także zagrają kluczowe role. Poza tym w filmie pojawią się również Omar Sy, Daniella Pineda, Justice Smith i Campbell Scott.

Produkcją nadchodzącego dzieła zajmą się Steven Spielberg i Colin Trevorrow. Colin Trevorrow staje za kamerą, a Emily Carmichael ("Pacific Rim: Rebelia") napisała scenariusz.

Po przerwaniu prac z powodu pandemii, w lipcu wznowiono zdjęcia. Obecnie premiera ustalona została na 11 czerwca 2021 roku.Udostępnij! Tweetnij!