Aktualności

08-07-2019-13:16:13

Ghost jesienią w Polsce

Udostępnij! Tweetnij!

Ghost zagra 30 listopada w katowickim Spodku.

Ghost fot. Archiwum Zespołu

Latem tego roku Metallica będzie występowała w 26 miejscach w Europie z Ghost w charakterze gościa specjalnego. Po WorldWired Tour oraz 32 koncertach w Ameryce Północnej, Ghost powróci do Europy z headlinerską trasą Ultimate Tour Named Death. W jej ramach zawita również do Polski.

"The Ultimate Tour Named Death" rozpocznie się 16 listopada w Motorpoint Arena w Nottingham, a następnie przez pięć tygodni Ghost będzie podróżować po Europie, by zakończyć tournée 19 grudnia w Tuluzie. Polski koncert odbędzie się 30 listopada w Spodku w Katowicach. W charakterze supportu na całej trasie pojawią się All Them Witches oraz Tribulation.

Europejska trasa Ghost to kolejna odsłona promocji świetnie przyjętego przez krytykę i słuchaczy albumu "Prequelle". Krążek trafił do top 10 w 15 krajach, otrzymał nominację do nagrody Grammy w kategorii najlepszy album rockowy oraz do szwedzkich Grammis w kategorii najlepszy album hard rockowy/metalowy. Płyta trafiła także na szczyt podsumowań rocznych w takich magazynach jak "Kerrang!", "Revolver" i "Metal Hammer".

21 sierpnia 2019 w Warszawie na PGE Narodowym Ghost zaprezentuje się jako support Metalliki.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: ghost