Aktualności

17-07-2019-00:40:00

Fani Celine Dion proszą o koncert w Polsce. Uda się?

Udostępnij! Tweetnij!

Polscy fani Celine Dion już od lat pokazują, że artystka ma w nich wielkie wsparcie. Niebawem gwiazda wyruszy w trasę koncertową i wyda nowy studyjny album. Fani z Polski marzą, aby przy okazji promocji albumu "Courage" Dion odwiedziła Polskę.

fot. Céline Dion Poland

Nowa studyjna płyta Celine ukaże się jesienią tego roku. Znajdą się na niej m.in. utwory napisane i nagrane wspólnie z Sią. Wydawnictwo ma się ukazać w listopadzie tego roku, ale już przed premierą płyty Dion rozpocznie koncertową promocję krążka. Najpierw jej "Courage World Tour" zawita do Kanady i Stanów Zjednoczonych. Koncerty w Stanach potrwają do połowy marca 2020 roku.

Czy na liście znajdzie się Europa? Miejmy nadzieję, że tak! Czy znajdzie się tam też Polska? Trzymamy kciuki za akcję polskich fanów. Po szczegóły odsyłamy tutaj.

"Nowy album to Celine jaką znacie. To Celine z nowymi producentami i nowymi tekściarzami... Brzmienie się trochę zmieni, ale muzyka się zmienia. Ale ja zawsze pozostanę sobą," powiedziała na temat nowej płyty.

Céline Dion to pochodząca z Quebecu popowa wokalistka, znana z poruszających ballad. Wśród jej przebojów znajdują się "Nothing Broken but My Heart", "The Power of Love", "Think Twice", "Because You Loved Me", "It's All Coming Back to Me Now", "My Heart Will Go On" czy "I'm Your Angel". W 2016 roku wydała ostatnią, francuskojęzyczną płytę "Encore un soir". Céline Dion ostatnio można było usłyszeć na soundtracku do filmu "Deadpool 2".

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!