Aktualności

19-07-2019-00:56:00

Posłuchaj nowego singla Ofelii!

Udostępnij! Tweetnij!

Iga Krefft, muzycznie znana jako Ofelia, zaprezentowała pierwszy singiel zapowiadający jej debiutancki album. Piosenka nosi tytuł "Zaraz".

Ofelia fot. Universal Music Polska

Iga jest autorką muzyki słów do utworu. Za produkcję odpowiada Mikołaj Dobber. "Ciągle słyszymy, że coś zaraz się wydarzy, że czekamy na coś bardzo, a to ma nadejść już ZARAZ. Ofelia czekając na swój moment słyszała również, że to ‚już zaraz’ - tym zainspirowana usiadła któregoś popołudnia i napisała tekst i o tym zaśpiewała „Zaraz”," czytamy w opisie lyric video do piosenki. "„Zaraz” jest manifestem Ofelii, swoistym oczekiwaniem na długo wyczekane miejsce pośród czołówki polskich artystów. Czekanie na ten moment nie musi jednak zawsze kojarzyć się ze smutkiem - w przypadku Ofelii, jest to pełna słońca, żartobliwa ekscytacja!"

Ofelia ma już na koncie minialbum i koncerty, m.in. podczas poznańskiego Spring Break, ale jej duża muzyczna przygoda dopiero się rozpoczyna.

Iga Krefft to 24-letnia polska aktorka i wokalistka, która od 2007 roku nie znika z małego ekranu wcielając się w rolę Urszuli Mostowiak w serialu "M Jak Miłość". Była także uczestniczką programu "Twoja twarz brzmi znajomo".źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!