Aktualności

23-07-2019-17:35:09

Bishop Briggs chce być sobą

Udostępnij! Tweetnij!

Bishop Briggs, której debiutancki album "Church of Scars" trafił do Top 10 Billboardu, prezentuje nowy utwór "Champion".

Bishop Briggs fot. Universal Music Polska

Do kawałka powstał klip w reżyserii Tima Matii (The 1975, Twenty One Pilots). Za produkcję kawałka odpowiada Joel Little (Taylor Swift, Lorde, Khalid), a współautorką jest K.FLAY.

– Napisałam "Champion" w momencie, kiedy moja samoocena była rekordowo niska - mówi Bishop Briggs. - Jako kobieta odnoszę wrażenie, że jestem tresowana, by być kilkoma osobami na raz: seksowną, ale słodką, pewną siebie, ale skromną, niezależną, ale poddańczą, mądrą, ale nie za mądrą – ta lista się nie kończy. Pisanie tej piosenki pomogło znaleźć mi odpowiedź na pytanie "a jeśli po prostu będę sobą?". Gdyby mógł istnieć świat, w którym słabości stają się moimi atutami? Czekam na dzień, w którym spojrzę bez wahania w lustro i powiem "Wygrałam", przede wszystkim dlatego, że wybieram bycie sobą.

Bishop Briggs zaprezentuje "Champion" w programie "The Late Late Show With James Corden" 29 lipca. Artystka wystąpi w tym roku na festiwalu Lollapalooza w Chicago. Poprzednie single, które przyniosły artystce rozgłos, to "Wild Horses", "White Flag" oraz "River".

Udostępnij! Tweetnij!