Aktualności

05-11-2009-14:49:43

Tortoise zagra w Poznaniu

Udostępnij! Tweetnij!

Po 5 latach zespół Tortoise ponownie wystąpi w Polsce. Legendarna grupa z Chicago zagra 7 grudnia koncert w Poznaniu, w Studio Słodownia +3 Starego Browaru.

Łącząc doświadczenia eksperymentalnej muzyki rockowej, dubu, jazzu i elektroniki, formacja stworzyła arcydzieła na klasycznych już albumach "Millions Now Living Will Never Die" czy "TNT".

- W tym co robimy nie ma szczególnej metodologii - wyjaśniał lider grupy, a także znany producent John McEntire. - Po prostu staramy się być otwarci na rozmaite rzeczy. Jesteśmy demokratycznym zespołem, każdy z nas gra na różnych instrumentach, nikt w grupie nie ma stałej przypisanej roli. Chodzi nie o to, by wypełnić jakąś przestrzeń czy formę, ale by je otworzyć i uwolnić.

W tym roku, po kilkuletniej przerwie kapela powróciła w znakomitej formie z bardzo udanym krążkiem "Beacons Of Ancestorship", który - także w Polsce - zyskał znakomite recenzje.

Bilety: 50 / 40 złotych do nabycia w punktach informacyjnych Starego Browaru (tel. 061/ 859 60 50 lub 061 / 6671400)Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: tortoise