Aktualności

16-08-2019-13:22:00

Posłuchaj nowego singla Edyty Górniak nagranego z Gromeem

Udostępnij! Tweetnij!

Po premierze na żywo podczas sopockiego festiwalu przyszedł czas na premierę w serwisach streamingowych. Nowy, pierwszy wspólny singiel Edyty Górniak i Gromeego jest już dostępny w sieci.

Okładka singla

"Drogi moje i Edyty spotkały się w studiu i od tamtego momentu spędziliśmy wspólnie sporo czasu z muzyką. To dla mnie zaszczyt i ogromna przyjemność pracować z jednym z najlepszych głosów w Polsce a przede wszystkim z tak wrażliwą i utalentowaną Kobietą," napisał Gromee.

"W sercu wszystkie emocje.. Ale także Cisza. Mogłabym napisać wiele słów a i tak żadne z nich nie odda tej chwili, bo stałaby się błaha. Żyję dla Muzyki. Dzięki niej także. Taki dzień to dla mnie Święto. Czekałam wiele lat, aby spotkać Twórcę, który tak niemożliwie bezbłędnie czuje swojego artystę. Od lat nie miałam tyle Muzyki na wyciągnięcie ręki. A wszystko to Dzięki Tobie Gromee," dodała Edyta.

Edyta Górniak to autorka przebojów "Jestem kobietą", "Dotknij...", "Dumka na dwa serca" czy "One & One". Ostatnia płyty artystki, "My", miała premierę 14 lutego 2012 roku. Gwiazda znana jest także jako jurorka telewizyjnych konkursów talentów.

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!