Aktualności

12-09-2019-10:43:49

Camila Cabello jest kłamczuchą

Udostępnij! Tweetnij!

Camila Cabello opublikowała teledysk do piosenki "Liar".

Camila Cabello fot. Warner Music Poland

Klip przypomina nieco "Dzień świstaka". Camila Cabello śpiewa o tym, że ciągle musi kłamać, gdyż nie jest pewna swoich uczuć. W klipie występują znany choćby z "Euforii" Zak Steiner oraz Keiynan Lonsdale, którego widzowie znają z serialu "Flash".

Kilka dni temu wokalistka opublikowała jednocześnie single "Liar" oraz "Shameless".

Single otwierają nową epokę w karierze Camili, zapowiadając album, który będzie nosił tytuł "Romance". Tworząc nową muzykę, artystka czerpała ze swoich własnych doświadczeń i jak sama przyznaje, to najbardziej osobiste utwory, jakie wydała do tej pory.

- Te piosenki to historia ostatnich kilku lat mojego życia – wiedziałam od dawna, że chcę, żeby mój album nazywał się Romance - mówi Camila Cabello. - To album o zakochaniu.

Do utworu "Shameless" powstał teledysk, który wyreżyserował Henry Sholfield, autor klipów Billie Eilish, Dua Lipy i Rosalii.

Kolejnym krokiem Camili będzie jej pierwszy występ w programie Saturday Night Live 12 października. Piosenkarka otrzymała właśnie także trzy nominacje do People’s Choice Awards – za artystkę roku, piosenkę roku oraz teledysk roku ("Señorita").


Udostępnij! Tweetnij!