Aktualności

28-07-2022-09:10:03

Stromae i Camila Cabello w Willi Miłości

Udostępnij! Tweetnij!

Stromae wydaje swój najnowszy singiel „Mon Amour”! Piosenka jest efektem współpracy z urodzoną na Kubie amerykańską piosenkarką, autorką tekstów i aktorką Camilą Cabello. Pochodzący z trzeciego, świetnie przyjętego przez fanów i krytyków albumu studyjnego Stromae, utwór nabiera teraz zupełnie nowego wymiaru.

Materiały prasowe

Zmysłowy wokal Camili idealnie łączy się z charakterystycznym barytonem belgijskiej supergwiazdy, tworząc niezaprzeczalną podstawę ścieżki dźwiękowej na lato. Utwór został wyprodukowany przez młodszego brata Stromae, Luca Van Havera.

Premierze towarzyszy zabawny oficjalny teledysk w reżyserii duetu Julien & Quentin. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym programie telewizyjnym „Villa Mon Amour”. Dziesięciu uczestników (w tym postaci grane przez Stromae i Camilę) nie waha się wykorzystać wszystkich swoich zasobów, aby wygrać program. Przyjaźń i zdrada są nieuniknione. Jak podkreśla Luc, teledysk jest „daleki od wyśmiewania reality”: – W tych postaciach jest po trochu każdego z nas.Paul Van Haver, znany lepiej jako Stromae, spotkał Camilę Cabello na tegorocznej Met Gali. Artyści szybko się dogadali. Ku zaskoczeniu Stromae, Camila wyznała, że kocha jego najnowszy album „Multitude”, a zwłaszcza „Mon Amour”. Stromae natychmiast zasugerował, żeby spróbowali wspólnie nad czymś popracować – tak narodziło się nowe „Mon Amour”.

Cieszący się międzynarodowym uznaniem artysta, tekściarz, performer, producent, projektant i reżyser wydał tej wiosny swój trzeci album studyjny „Multitude”. Płyta otrzymała uznanie takich mediów jak „The New York Times”, „Rolling Stone”, Pitchfork, NPR i niezliczonej ilości innych szanowanych publikacji i krytyków. Dwunastościeżkowe arcydzieło zostało skomponowane przez Stromae i wyprodukowane przez jego twórczą wytwórnię Mosaert. Płyta zawiera single „Santé”, „L’enfer” i „Fils De Joie”.

Już 13 sierpnia Stromae zachwyci polskich fanów na FEST Festival w Chorzowie.


Stromae, Camila Cabello - Mon amour (with Camila Cabello)

Listen to Mon amour (with Camila Cabello) by Stromae, Camila Cabello.

więcej
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!