Aktualności

05-04-2022-11:07:37

Camila Cabello na TikToku i muralu

Udostępnij! Tweetnij!

Camila Cabello, trzykrotnie nominowana do nagrody Grammy piosenkarka i autorka tekstów, przedstawia „Familia: Welcome to the Family”! To wciągające muzyczne doświadczenie, którego transmisja odbędzie się już 7 kwietnia na TikToku. Podczas wydarzenia artystka po raz pierwszy wykona nowe piosenki z nadchodzącego albumu „Familia”. W Warszawie powstał specjalny mural promujący to wydarzenie i nadchodzącą premierę płyty. Możecie go zobaczyć przy ul. Waryńskiego (Metro Politechnika).

foto: RahulBhatt
Wydarzenie, które przygotowała Camila to fantastyczna podróż po umyśle artystki, zmieniające się scenografie i kostiumy zaprojektowane tak, aby podkreślić znaczenie muzyki. Spektakl został stworzony przy użyciu przykuwającego wzrok XR, wzbogacając śpiew i choreografię Camili o hipnotyzujące efekty wizualne. Artystka stworzyła wirtualny świat dla każdej wykonywanej przez siebie piosenki, prowadząc publiczność w surrealistyczną podróż przez nieustannie zmieniającą się rzeczywistość. „Familia: Welcome to the Family” to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie.

Zapowiedź występu Camili jest dobrą wiadomością dla jej dużej społeczności fanów na TikToku (ponad 15 milionów obserwujących), a hashtag #CamilaCabello cieszy się ponad 4,8 miliardami wyświetleń. Camila używa TikToka do wyrażania siebie, niezależnie od tego, czy słucha nowej muzyki, czy kontempluje swoje miejsce we wszechświecie. Wydarzenie LIVE będzie transmitowane na dzień przed premierą trzeciego albumu artystki - „Familia”, który ukaże się 8 kwietnia.„Bam Bam” to pierwsze wydawnictwo artystki w 2022 roku. Przy utworze współpracowała z jednym z najważniejszych artystów na świecie, czterokrotnym zdobywcą nagrody Grammy, Edem Sheeranem. „Bam Bam” zostało wyprodukowane w składzie Ricky Reed, Edgar Barerra i Cheche Alara. Piosenkę napisali: Camila Cabello, Ed Sheeran i Ricky Reed. Zapowiedź singla na TikToku zebrała ponad 51 milionów wyświetleń i ponad 8,5 tysiąca filmików wykorzystujących oryginalny dźwięk.

LIVE „Familia: Welcome to the Family” odbędzie się w nocy z 7 na 8 kwietnia o 01:00 polskiego czasu. Planowane są także trzy powtórki, w tym jedna specjalnie dla Europy i Afryki: 9 kwietnia o 20:00. Tego nie można przegapić!


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!