Aktualności

17-09-2019-08:45:29

Ozzy Osbourne nagrał płytę

Udostępnij! Tweetnij!

Ozzy Osbourne zakończył prace nad nowym solowym albumem. Jak przekonuje rockman, to jego najlepsze dzieło w dotychczasowej karierze.

Ozzy Osbourne fot. Sony BMG

Nad brzmieniem materiału czuwał Andrew Watt, który pracował przy ostatniej płycie Post Maolne'a "Hollywood's Bleeding". To właśnie dzięki współpracy z Malone'em, Osbourne zaangażował Watta. przypomnijmy bowiem, że Ozzy pojawia się gościnnie w nagraniu "Take What You Want" młodego rapera.

Jeśli chodzi o nowy longplay rockman ujawnił, że w zestawie znajdzie się 9 numerów w tym "Ordinary Man". Data premiery na razie nie jest znana.

Na początku roku 70-letni wokalista zachorował na grypę, a potem dostał zapalenia oskrzeli. W tej sytuacji artysta trafił na oddział intensywnej terapii w obawie przed zapaleniem płuc, które w jego wieku może mieć tragiczne konsekwencje. Anglik przeszedł trzy operacje i z powodu stanu zdrowia odwołał trasę koncertową po Europie. Niedawno ogłosił jednak nowe daty koncertów, które rozpoczną się 31 stycznia 2020 roku w Nottingham.

Ozzy Osbourne to członek Rock & Roll Hall of Fame, zdobywca nagród Grammy i frontman legendarnego Black Sabbath. Ostatnią płytą solową Ozzy'ego Osbourne'a pozostaje "Scream" z 2010 roku.

Udostępnij! Tweetnij!