Aktualności

10-10-2019-11:48:41

Nightwish, Accept, Heilung, Vader, Obituary, Beast In Black oraz Infected Rain na Mystic Festival 2020

Udostępnij! Tweetnij!

Nightwish, Accept, Heilung, Vader, Obituary, Beast In Black oraz Infected Rain dołaczyli do obsady krakowskiego Mystic Festival 2020.

Nightwish fot. Warner Music Poland

Nightwish - i już nie trzeba nic dodawać. Wystarczy dać się wciągnąć do ich mrocznego, baśniowego świata i porwać kreślonej z symfonicznym rozmachem muzycznej wizji. Jest już na plakacie legendarny Judas Priest, więc obecność w programie Accept, innych wielkich pionierów europejskiego heavy metalu, będzie dla fanów klasycznych brzmień doskonałym uzupełnieniem. Heilung jest metalowy tylko z ducha, mimo to doskonale pasuje do festiwalu – tego spektaklu, odwołującego się do pradawnych nordyckich wierzeń i rytuałów nie zapomnicie. Z tego nowofolkowego transu nie będziecie w stanie się wyrwać.

Vader to legenda nie tylko polskiej sceny, ale jeden z najbardziej konsekwentnych i najciężej pracujących zespołów deathmetalowych świata. W przyszłym roku nowa płyta, ale do Krakowa przybywają ze specjalnym programem – albumem "De Profundis" zagranym od początku do końca z okazji ćwierćwiecza jego wydania. Ale będzie też coś dla fanatyków amerykańskiego podejścia do death metalu, w postaci wykładu profesorów z Florydy prezentujących swój kultowy debiut "Slowly We Rot". Obituary przybywają do Krakowa, by wypruć z nas flaki – niech gniją powoli...

Melodyjny, bezwstydnie przebojowy heavy metal? Zapraszamy na występ Finów z Beast In Black, o których muzyce wszystko mówi tytuł ostatniej płyty: "From Hell with Love". Coś innego, bardziej nowoczesnego, poszukującego, pod prąd? Witamy w programie mołdawski Infected Rain z charyzmatyczną Leną Scissorhands za mikrofonem.

W najbliższy wtorek, 15 października, trafią do sprzedaży bilety jednodniowe na Mystic Festival 2020.

Bilety jednodniowe będą kosztowały:
259 zł – w puli Early Bird (do 16 grudnia lub do wyczerpania puli)
279 zł – w puli Regular Sale (15 maja lub do wyczerpania puli)
299 zł – w puli Last Minute Sale (do 9 czerwca)
319 zł – podczas trwania festiwalu.

Mystic Festival 2020 odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca 2020 roku na terenie krakowskiego Muzeum Lotnictwa i po raz pierwszy przybierze formę imprezy open air. Na trzech festiwalowych scenach wystąpi łącznie 30 artystów, w tym dwóch wyjątkowych headlinerów.

Ceny karnetów dwudniowych i daty zmian:
Early Bird – 459 zł do 16 grudnia lub do wyczerpania puli
Regular Sale – 479 zł do 15 maja lub do wyczerpania puli
Last Minute Sale – 499 zł do 9 czerwca

Na Mystic Festival 2020 wystąpią: Judas Priest, Nightwish, Mercyful Fate, Accept, Heilung, Mgła, Obituary, Vader, Beast In Black oraz Infected Rain.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: nightwish