Aktualności

21-10-2019-10:28:31

Plastic poza kontrolą

Udostępnij! Tweetnij!

"Out Of Control" to drugi singel zapowiadający czwarty album formacji Plastic.

Plastic fot. Jan Stochliński

Singel pojawia się z towarzyszeniem klubowej trasy koncertowej Out Of Control Tour. W "Out Of Control" Plastic uwalnia swoją pozytywną energię. Ich najnowszy singel jest energetyczną bombą manifestującą wolę walki o własną przestrzeń.

- "Out Of Control" to protest song o potrzebie bycia wolnym w relacjach z ludźmi, których kochamy. - zachęcają Plastic. - Czy, gdy na każdym kroku czujemy się kontrolowani przez algorytmy, spętani przez zasady i konwenanse możemy liczyć na choć odrobinę oddechu? O tak! Ta piosenka nas wyzwoli na 3 minuty i 17 sekund!

Out Of Control jest dynamicznym reprezentantem nadchodzącego albumu, który ukaże się na początku 2020 roku. Plastic zapowiada powrót do korzeni. Utwór od pierwszych taktów określa charakterystyczne niegrzeczne brzmienie basu (oldschoolowy Rickenbacker) i saksofonu barytonowego. Wszystko dzieje się przewrotnie pod hasłem: pozwól wewnętrznemu dziecku przejąć kontrolę. Słychać tu brzmieniowe inspiracje podróżami za ocean. Podróże te będą też motywem przewodnim całego albumu.

Inspirowany nocnym spacerami po metropoliach ze słuchawkami w uszach teledysk do "Out Of Control" stworzył Dawid Krępski.

Na koncertach zespół zaprezentuje część zupełnie nowego, jeszcze nieprezentowanego materiału, który wkrótce ukaże się na ich czwartym albumie.

30.10 - Wrocław - Stary Klasztor
14.11 - Łódź - Pop'n'Art
28.11 - Warszawa - Chmury
7.12 - Olsztyn - Las
8.12 - Gdańsk - Bunkier
13.12 - Poznań - Pan GarUdostępnij! Tweetnij!

TAGI: Plastic