Aktualności

31-10-2019-11:01:17

Dolly Parton chciała by Miley Cyrus była Jolene

Udostępnij! Tweetnij!

Dolly Parton chciała żeby Miley Cyrus zagrała Jolene w serialu Netfliksa "Heartstrings".

Miley Cyrus fot. Forum Film

Serial "Heartstrings" to projekt Netfliska, dla którego inspiracją są piosenki legendy country. Sama wokalistka uczestniczy w projekcie w różnych rolach (jako aktorka i producentka).

- Wiele lat temu, kiedy myślałam o "Jolene", zanim Julianne Hough się pojawiła, chciałam żeby zagrała ją Miley - powiedziała Dolly Parton, która jest matką chrzestną wokalistki. - Ale Miley robiła wtedy inne rzeczy.

Każdy z odcinków serialu inspirowany jest innym utworem. W "Jolene" zagrają Julianne Hough, Kimberly Williams-Paisley, Dallas Roberts oraz sama Dolly Parton.

"These Old Bones" to odcinek, który powstanie na podstawie piosenki "These Old Bones". Główne role grają Kathleen Turner, Ginnifer Goodwin oraz Kyle Bornheimer. Bohaterem odcinka rozgrywającego się w latach 40. XX wieku będzie prawnik, który wraca po studiach do swojego miasteczka Smoky Mountain by rozpocząć praktykę. Jego los zostanie związany ze starą góralką, którą ma dar jasnowidzenia.

Colin O'Donoghue zagra tytułowa rolę w odcinku "JJ Sneed". Poza nim zobaczymy Willę Fitzgerald, David Denmana i Vanessę Rubio. Akcja rozgrywa się w 1880 roku. Bohaterką jest znudzona młoda kobieta marząca o przygodzie. W końcu zjawi się jej wymarzony wyrzutek i zabiera ją w podróż życia.

Poza tym powstały odcinki inspirowane piosenkami "If I Had Wings", "Cracker Jack", "Sugar Hill", "Down From Dover" oraz "Two Doors Down".

Wszystkie odcinki trafią na platformę 22 listopada 2019 roku.

Dolly Parton można było niedawno usłyszeć na płycie Miley Cyrus, "Younger Now". Ostatnie dzieło 72-letniej piosenkarki to "Pure & Simple", które trafił do sprzedaży w sierpniu 2016 roku.

Gwiazda skomponowała ponad 3 tysiące piosenek, w tym hity "I Will Always Love You", "Jolene", "Coat of Many Colors" czy "9 to 5". W 1999 została wprowadzona do Country Music Hall of Fame.Udostępnij! Tweetnij!