Aktualności

31-10-2019-13:15:21

"Slayer: The Repentless Killogy" 6 listopada w kinach

Udostępnij! Tweetnij!

Film "Slayer: The Repentless Killogy" będzie wyświetlany w kinach na całym świecie tylko 6 listopada.

Slayer fot. Sony Music

Pełna zemsty, morderstw, rozlewu krwi i odwetu, pierwsza część "Slayer: The Repentless Killogy" to krótki film fabularny napisany i wyreżyserowany przez BJ McDonella, który łączy muzykę Slayera z bezkompromisową i niezapomnianą trylogią teledysków zebraną jako jedna chronologiczna fabuła.

Druga część "Slayer: The Repentless Killogy" przedstawia cały występ Slayera w Forum w Los Angeles z 5 sierpnia 2017 roku, wyreżyserowana przez Waynea Ishama, który pracował przy teledyskach dla takich artystów jak Metallica, Foo Fighters, Michael Jackson i wielu innych. Kluczowe występy przedstawione w filmie obejmują "South of Heaven", "War Ensemble", "Mandatory Suicide", "Dead Skin Mask", "Raining Blood", i "Angel of Death".

W pierwszej części "The Repentless Killogy" występuje wielu aktorów, którzy pojawili się w oryginalnej serii wideo: Jason Trost jako Wyatt, Danny Trejo, Richard Speight, Derek Mears, Jessica Pimentel, Tyler Mane, Bill Moseley, Caroline Williams oraz Sean Whalen.

Po światowej premierze, od 8 listopada film będzie dostępny w wersji cyfrowej oraz na Blu-ray, a ścieżka dźwiękowa z tego koncertu zostanie wydana zarówno jako dwupłytowy winyl oraz dwuczęściowa płyta CD.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: slayer