Aktualności

15-11-2019-10:49:56

Misia Furtak przed The National

Udostępnij! Tweetnij!

Misia Furtak, wokalistka, basistka, kompozytorka i autorka tekstów, pojawi się 25 listopada na Torwarze jako support przed jedynym koncertem The National w Polsce.

Misia Furtak fot. Kacha Kowalczyk

Misia Furtak w styczniu wydała świetnie przyjęty solowy album "Co przyjdzie?". Jest laureatką Paszportu Polityki oraz nagrody miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego. Zagrała kilkaset koncertów w Europie i Japonii, m.in. na festiwalach The Great Escape, Liverpool Soundcity, Tallin Music Week, Europavox, Midem. Współpracowała ze znakomitościami ze świata muzyki, m.in. nad płytą "The Other Hand" zespołu Très.B, którą współtworzył Victor van Vugt, odpowiedzialny za produkcję "Murder Ballads" Nick'a Cave'a, stały współpracownik m.in. PJ Harvey i Depeche Mode.

The National przez lata ugruntowali sobie czołową pozycję na światowym rynku muzycznym. Dziś wyprzedają koncerty w najbardziej prestiżowych halach i pojawiają się jako headlinerzy na największych festiwalach. Zespół tworzą niezmiennie Matt Berninger (wokal), bracia: Aaron (gitara, bas, klawisze) i Bryce Dessner (gitara, klawisze) oraz Scott (bas, gitara) i Bryan Devendorf (perkusja). The National wystąpią 25 listopada w hali COS Torwar, by obok uwielbianych przez fanów utworów zaprezentować zupełnie nowy materiał z płyty "I Am Easy To Find".

Od swojego pierwszego występu w Polsce w ramach OFF Festivalu w 2009 roku, The National są najbardziej pożądanym koncertowo zespołem w naszym kraju. Na przestrzeni lat grupa wystąpiła m.in. na festiwalu Open'er oraz na kilku koncertach klubowych, w tym w warszawskiej Stodole. Zaplanowany na 25 listopada koncert w COS Torwar będzie do tej pory największym występem halowym zespołu w naszym kraju.

Ceny biletów:
Płyta: 165 zł
Siedzące kat.1: 205 zł
Siedzące kat.2: 165 zł

Zespół The National za pośrednictwem organizacji PLUS1 przekazuje 5zł z każdego sprzedanego biletu na wybrany szczytny cel. Więcej informacji na stronie: www.plus1.org.Udostępnij! Tweetnij!