Aktualności

15-11-2019-18:56:04

Bananowy jest żywot Little Big

Udostępnij! Tweetnij!

Rosjanie z Little Big opublikowali teledysk do kompozycji "Go Bananas".

Little Big fot. Warner

"Go Bananas" to nowy singel rosyjskiej grupy Little Big, autorów viralowego hitu "Skibidi", na punkcie którego oszalał cały świat. Klip z charakterystycznym tańcem obejrzano w serwisie YouTube już ponad 300 milionów razy.

Nowy singel znajduje się na wydanej dzisiaj EP-ce pod tym samym tytułem ("Go Bananas"), na której usłyszymy również niedawno wydaną piosenkę "Rock-Paper-Scissors".

Little Big tworzą: Ilia Prusikin, Sergiej "Gokk" Makarow, Olimpja Iwlewa i Mr. Clown – czterej fantastyczni artyści, którzy wspólnie od 2013 roku specjalizują się w muzyce rave. Zabawę nasączoną totalnym szaleństwem umieją rozkręcić jak mało kto, o czym nie raz przekonała się polska publiczność na koncertach w całym kraju.

Zespół ma na koncie współpracę m. in. z brytyjskim triem Clean Bandit, z którym wspólnie nagrali utwór "Arriba".

Little Big w ciągu sześciu lat istnienia zagrali niemal w całej Europie, supportowali Dope D.O.D., grali na festiwalach Sziget, Dour, Lowlands, Paaspop, Couvre Feu, Motocultor, na których dzielili scenę między innymi z takimi artystami, jak Yelawolf, Snoop Dogg, Queens Of The Stone Age, Die Antwoord, Prodigy, Skrillex, Sepultura, Dub FX.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: little big