Aktualności

17-01-2020-15:46:46

Johnny Marr pisze muzykę dla Bonda

Udostępnij! Tweetnij!

Johnny Marr pomoże Hansowi Zimmerowi w komponowaniu muzyki do filmu "Nie czas umierać".

Johnny Marr fot. Archiwum Artysty

Hans Zimmer zna się z byłym gitarzystą The Smits od jakiegoś czasu więc decyzja ta nie jest bardzo zaskakująca.

- Część spuścizny Bonda to znakomita muzyka - mówi Johnny Marr. - Cieszę się więc bardzo, że moja gitara pojawi się w "Nie czas umierać".

Nowy, 25. już Bond, czyli "Nie czas umierać" w kinach pojawi się 3 kwietnia 2020 roku. Jako Bond wystąpi oczywiście Daniel Craig. Reżyserem filmu jest Cary Joji Fukunaga ("Detektyw").

Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright, wzmocnieni przez Anę de Armas, Daliego Benssalah, Davida Dencika, Lashanę Lynch, Billy'ego Magnussena oraz nagrodzonego Oscarem Ramiego Maleka, to obsada godna 25. odsłony Bonda, a zarazem ostatniego występu Daniela Craiga w tej roli.

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Piosenkę do nowego Bonda zaśpiewa Billie Eilish.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!