Aktualności

21-01-2020-17:28:42

Michele Morrone zagra w Palladium

Udostępnij! Tweetnij!

Michele Morrone, który zagrał główną męską rolę w filmie "365 dni" 1 marca zaśpiewa w warszawskim Palladium.

Michele Morrone fot. Agora

Michele Morrone zagra w Warszawie w ramach promocji swojego albumu "Dark Room". Płyta w rockowo-popowym klimacie będzie miała premierę w walentynki, czyli 14 lutego. Słuchacze poznali już kompozycję "Feel It", w której klipie wykorzystano fragmenty filmu "365 dni".

Film "365 dni" to nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go.

W roli Laury zobaczymy Annę-Marię Sieklucką. W filmie "365 dni" oprócz najgorętszego duetu aktorskiego zagrali również m.in.: Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Bronisław Wrocławski (Mario) oraz Otar Saralidze (Domenico).

"365 dni" w kinach od 7 lutego 2020.Udostępnij! Tweetnij!