Aktualności

28-01-2020-20:42:34

Vin Diesel naprawia traktor

Udostępnij! Tweetnij!

W sieci pojawiła się krótka zapowiedź filmu "Szybcy i wściekli 9".

"Szybcy i wściekli 9" fot. UIP

Mini zapowiedź została zaprezentowana na trzy dni przez oficjalna prezentacją pierwszego zwiastuna. Będzie to miało miejsce na Florydzie podczas koncertu. Cardi B, Wiz Khalifa, Charlie Puth, Ozuna oraz Ludacris zagrają w Miami 31 stycznia.

W roli głównej w filmie "Szybcy i wściekli 9" ponownie zobaczymy Vina Diesela. Poza nim w filmie pojawią się także Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Lucas Black oraz John Cena. W obsadzie znajdują się także Michael Rooker, Ludacris, Charlize Theron, Helen Mirren, Finn Cole, Nathalie Emmanuel, Anna Sawai, Lex Elle, Ozuna i Cardi B.

Scenarzysta Chris Morgan, który pracował przy wszystkich częściach samochodowej sagi od czasów obrazu "Szybcy i wściekli: Tokio Drift" z 2006 roku musiał zrezygnować ze względu na konflikt terminów. Twórca pracował bowiem nad spin-offem "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw", którego bohaterami są postacie odtwarzane przez Dwayne'a Johnsona i Jasona Stathama. Scenariusz pisze więc Daniel Casey, który ma na koncie film "Kin".

Obraz "Szybcy i wściekli 9" trafi do kin 22 maja 2020 roku. Za kamerą ma staje Justin Lin.


Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Vin Diesel